Dzikie Pola

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

News4 News5
4 5

#1 2019-03-27 22:58:44

Sierzant
2114453
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 181
Klan/Clan: Rokoszanie
WindowsChrome 73.0.3683.86

Statystyki sezon XX

Witajcie Towarzysze,

W końcu udało się mniej więcej uporządkować statystyki dotyczące XX sezonu. Chciałbym na wstępie zaznaczyć, że wartości przedstawione w tabelach czy wykresach mogą różnić się od rzeczywistego stanu rzeczy. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, które przeszkadzały w bardziej dokładnych obliczeniach. Zatem zaczynajmy podsumowanie!  [dblpt]piwo[dblpt]


1) Myślę, że na początku warto przyjrzeć się najlepszym zabójcom minionego sezonu. Chciałem tutaj zaznaczyć, że ilości te są sumą wszystkich meczy danego gracza, a że sezon dla różnych klanów przebiegał różnie pod względem ilości meczy to niektórzy mogą mieć większe ilości zabojstw, ale w większej ilości meczy. Ilość meczy rozegranych (jeżeli gracz pojawił się na screenie minimum 1 respa to jest uznawany za udział w meczu) przez danego gracza jest możliwa do zobaczenia w pliku do pobrania.

Ukryta wiadomość

1b6b6552d9163.png

2) Jako drugą pozycję chciałbym przedstawić zestawienie najlepszych zabójców danego klanu. Gracz, który rozegrał część meczy w poprzednim klanie również jest brany pod uwagę. Podobnie jak wyżej każdy rozegrał inną ilość meczy.

Ukryta wiadomość

5d9adb272c4b4.png

3) Trzecia rzecz dotyczy popularności wyboru map.

Ukryta wiadomość

9208a9e88c6ec.png

4) Jako kolejną ciekawostkę chciałbym zaprezentować ilość graczy jaka zagrała pod sztandarem danego klanu w minionym sezonie. Gracz był brany pod uwagę jeżeli minimum 1 raz pojawił się w statystykach na screenie.

Ukryta wiadomość

ebe759367a239.png

5) W tym sezonie również mieliśmy do czynienia z elementem informowania o zmianach reprezentowanych barw, a mianowicie o zakładce TRANSFERY. Ciekawiło mnie jak wyglądała ilość transferów do danego klanu. I oto dzięki temu zainteresowaniu pojawia się następujący obraz.

Ukryta wiadomość

665bc2c0dbb0b.png

Tutaj obiecane do pobrania pliki excela gdzie można znaleźć myślę wiele ciekawych informacji, takich jak poszczególne ilości zabójstw i śmierci w poszczególnych meczach każdego z graczy czy również ilość rozegranych meczy w sezonie.
Lista transferów
Statystyki sezon XX
Dodatkowo zaktualizowana stara forma statystyk:
Aktualny stary system statystyk

Jako podsumowanie chciałbym podziękować tym, którzy w jakimś stopniu przyczynili się do powstania statystyk, osobom publikującym screeny z meczy, to dzięki Wam są takie, a nie inne wyniki. Na koniec mogę zapewnić, że w następnym sezonie będą prowadzone statystyki. Być może będzie to w trochę innej formie, ale chciałbym, aby były jak najbardziej aktualne, dlatego jeżeli ktoś chciałby pomóc to zachęcam do kontaktu i rozpoczęcia współpracy.  [dblpt]cool[dblpt]

Miłego odpoczynku i do zobaczenia w sezonie XXI!  [dblpt]rock[dblpt]

Offline

#2 2019-03-28 00:07:55

Strzelec
2114452
Dołączył: 2017-11-23
Liczba postów: 178
Klan/Clan: Pułk Lisowczyków
Windows 7Chrome 73.0.3683.86

Odp: Statystyki sezon XX

Znakomita robota Sierżant! Jestem pod wrażeniem tej szczegółowości [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hokejowa2 - stomia - asofajdqwd - gundalia - elfy