Dzikie Pola

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

News4 News5
4 5

#51 2019-04-16 21:06:28

Mafuwe
Moderator
Skąd: UK
Dołączył: 2019-01-24
Liczba postów: 32
Klan/Clan: LP
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Przepraszam za moje błędy w Polskim

Porównałem 2 screeny od Artura z Lady Taurien.

Ukryta wiadomość

Lady Taurien bez przybliżenia:
vyktol.png
szerokość celownika: 12px
powierzchnia celownika: 113px

Ukryta wiadomość

Artur Zdjęcie 1:
mj04g5.png
szerokość celownika: 18px
powierzchnia celownika: 254px

Ukryta wiadomość

Artur Zdjęcie 2:
25pl9g2.png
szerokość celownika: 28px
powierzchnia celownika: 616px

Jak widać celownik Taurien jest najmniejszy.

Offline

#52 2019-04-17 10:37:21

PH_Lady_Taurien
2114452
Dołączył: 2018-02-09
Liczba postów: 122
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Większość radnych tu się nie wypowiada, bo widzą że to nie ma sensu tzn. nie rozmawiają ze "źródłem" problemu, którego dotyczy sprawa. Tylko Ty się tu wypowiadasz cały czas. Słuchaj Kapralex, pytasz czemu nie chce wypowiedzieć się na forum, otóż dla mnie to nie ma najmniejszego sensu. Nie jesteś radnym ani sędzią. Aktualnie czekam za Radą Ligi, aby móc wypowiedzieć się na ten temat z mojej perspektywy. Na Radzie Ligi, a nie w jakimś temacie na forum. Bo po co robić dramy jakie Ty robisz w tym poście. Nie mam nic do Ciebie, nawet szacunku. Dziękuję, to tyle z mojej strony [dblpt])

Offline

#53 2019-04-17 12:28:38

Sharik
2114452
Dołączył: 2018-04-18
Liczba postów: 82
Klan/Clan: Skrajności
Osiągnięcia/Achievements: Najlepszy Typer Sezonu XX
WindowsOpera 58.0.3135.127

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Napisałbym coś, lecz się powtrzymam.


12:4

Offline

#54 2019-04-17 15:20:08

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

+1 Sharik. Szkoda "szczępić ryja" na tą karuzelę śmiechu.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-17 15:22:01)

Offline

#55 2019-04-17 15:58:43

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Jednak zmieniam zdanie. Odpowiem Tobie na to co żeś napisała, a to dlatego, że chcę uświadomić innych. No, to lećmy z tym pendolinem śmiechu!
"Tylko Ty się tu wypowiadasz cały czas."
To, że jestem wysoce aktywny w tejże dyskusji, nie oznacza, że prowadzę ją sam z sobą, czy tam wykładu udzielam. Nie uwzględniłaś np. Artura.
"Słuchaj Kapralex, pytasz czemu nie chce wypowiedzieć się na forum, otóż dla mnie to nie ma najmniejszego sensu."
Nie ma dla Ciebie sensu, bo nie masz jak się obronić, twarde dowody mówią samo za siebie. No chyba, że "pewne znajomości" w wysokich progach coś dadzą i wtedy może, może twój czyn z rozkazu naczelnego dowództwa pójdzie w nie pamięć. A ty będziesz się dalej w to bawić, mając spokój i wiedząc już, że żadne Kapralexy Ci w tym nie przeszkodzą.
"Nie jesteś radnym ani sędzią."
Nie muszę być kucharzem, by stwierdzić że potrawa jest nie dobra. Nie muszę być sędzią, by powiedzieć, że ktoś złamał prawo.
"Aktualnie czekam za Radą Ligi, aby móc wypowiedzieć się na ten temat z mojej perspektywy."
No z miłą chęcią się dowiem, że jednak taki mały celownik jest normalny. xD
"Na Radzie Ligi, a nie w jakimś temacie na forum."
A my co, gorsi? Czy lepiej wypowiadać się pośród swoich, czy prostu, odpowiedzieć twardymi argumentami w swojej obronie na forum, a potem to samo na radzie? Gdybyś to zrobiła, to bym zakończył to, ale tego nie zrobisz. Wiesz dlaczego? Bo brniesz w kłamstwo. Jesteś w bagnie, miałaś szansę z niego wyjść i napisać po prostu: "przepraszam, nie będę z tego więcej korzystać" ale nieee... bo po co? Ma się kolegów tu i tam, to możesz mi co najwyżej podskoczyć.
"Bo po co robić dramy jakie Ty robisz w tym poście."
A no po to, żeby uświadomić ludzi i udowodnić że zrobiłaś duży błąd, i w zasadzie robisz, dalej z tego, jak mniemam, korzystając.
"Nie mam nic do Ciebie, nawet szacunku."
Ciekawe...
z osoby która była całkiem pozytywnie do mnie nastawiona, tylko z powodu tego, że pytałem Ciebie czy wyślesz
twój celownik na fb, stałaś się taka zła. Przecież, możesz mnie w tym momencie załatwić i wysłać go na forum, ale taki, by uzyskać ten sam efekt co na twoich screenach. No, ale nie zrobisz tego, bo się wtedy pogrążysz, choć... i tak to już zrobiłaś. Przecież to jest proste jak w bajkach. Skoro jest coś z tym celownikiem nie tak, to nie dziwne, że nie chce go pokazać. Gdyby była uczciwa  pokazała by mi go, nawet poufnie.

Wszystko by mi się udało, gdyby nie ten wścibski Kapralex.

Wiadomość dodana po 06 min 11 s:
Alex, skoro pracujecie nad tym, to czemu nie widać żadnych efektów? Jeżeli rzeczywiście trwają, to ok, nie poganiam, aczkolwiek przecież dobrze widzicie co jest na tych screenach, a póki co żadnej reakcji, dlatego odnoszę wrażenie, że nic w tym kierunku nie zostało uczynione. Jeżeli ktoś ewidentnie oszukuje, to trzeba działać, a nie miętolić się z tym, tylko dlatego, że jest w moim klanie. Dobrze wiesz o co mi biega, wybacz, że jestem na takim mocniejszym tonie.

Offline

#56 2019-04-17 16:05:24

Alex
2114453
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-11-02
Liczba postów: 275
Klan/Clan: Legia Podlaska
Windows 8Opera 47.0.2631.71

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Wystarczy panowie.
Tematu nie zamknąłem, bo prawo do dyskusji oczywiście macie, jednak w korzystaniu z niego zalecałbym większą dbałość o merytoryczny poziom waszych wypowiedzi. Chciałbym też przypomnieć, że tzw. "wolność słowa" nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności za swoje wypowiedzi, z której jak mi się zdaje niektórzy wypowiadający się tutaj nie zdają sobie kompletnie sprawy.
Kapralex - wybacz że zwracam się bezpośrednio - twoja ostatnia wypowiedź wraz z całą resztą przypomina mi postawę dziecka, które krzycząc i tupiąc nogą usiłuje zamanifestować swoją frustrację. Nie ważne gdzie i z jakim skutkiem.
Wewnątrz rady naprawdę nie jesteśmy obojętni i pracujemy nad tym tematem. Nie robimy tego głośno i na pokaz, bo niewiele to generalnie do sprawy by wniosło poza zbędnym ładunkiem emocjonalnym tworzącym jakieś przerysowane obrazy i rozciągającym je na całą ligową rzeczywistość, czego przykłady dostrzegam momentami w tej dyskusji. O sprawie na ten moment wiemy raczej więcej niż ty i zaufaj nam proszę, że rozwiążemy tą sytuację. Słowa jakich używasz zdają się być bezrefleksyjne, a część z nich z całą pewnością jest niepotrzebna i dla niektórych być może krzywdząca. Raz jeszcze zalecam ochłonąć i podejść do tematu z większą rezerwą. Większość rzeczy nie jest "prosta jak w bajkach", wbrew temu co się na pierwszy rzut oka wydaje.

Wiadomość dodana po 03 min 50 s:
Wiemy co na tych scr'ach jest. Dowód jest ewidentny, owszem, na coś na pewno. Pytanie tylko na co? Potrafisz precyzyjnie i całościowo odpowiedzieć na to pytanie?
My już prawie tak. Trwa to kilka dni dlatego, że chcemy zweryfikować sytuację najlepiej, jak to tylko możliwe. Kiedy skończymy, wszystko zostanie podane do wiedzy "ogółu".


2132538

"Wina Alexa" [sred])

Offline

#57 2019-04-17 16:26:12

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Na co? No cóż, to napiszę Ci do jakich wniosków ja doszedłem.
Jak zmniejszyć celownik:
- itemsy
- jakiś mongolski, czarodziejski program
Tekstura no logicznie, że nie jest w stanie zmniejszyć go, bo ten będzie się zawsze tak samo zachowywać, wiem, bo próbowałem tak oszukać "system", ale no lipa.
W itemsach edycja "klasy" bądź broni. Broń odpada, bo na screenach ma dobrą, więc możliwe, ze została zmieniona klasa. Ale tu już jest haczyk. Z pomocą osoby, którą w tym momencie pozdrawiam, udało mi się nauczyć zmieniać celność również "klasy". Czyli w przypadku Lady: muszkietera z frakcji moskiweskiej. I na singlu czy też na "własnym serwerze" czyli: "załóż grę" to działa bezbłędnie. No, ale kiedy wejdę  na serwer ligowy, już nie. Z-edytowana klasa nie działa wtedy, jedynie broń w której zmieniliśmy celność zadziała. Ale broń jak wyżej napisałem, Lady miała normalną. Więc jako, że nie da się już więcej oszukiwać gry, zmienionymi plikami, to nic innego nie zostaje, jak jakiś programik.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-17 16:27:24)

Offline

#58 2019-04-17 16:53:56

Alex
2114453
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-11-02
Liczba postów: 275
Klan/Clan: Legia Podlaska
Windows 8Opera 47.0.2631.71

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Zatem odpowiedź na moje pytanie jest prosta - nie potrafisz. Mimo, że w pewnych kwestiach być może masz rację. Nie dostrzegasz jednak wszystkiego, i dlatego - nie ukrywam - razi mnie tak pewne i zdecydowane stawianie sądów w twoim wykonaniu.

Za siebie na ten moment mogę powiedzieć tyle, że sprawa jest już dosyć klarowna. To, że nie dostrzegasz efektów nie znaczy, że ich nie ma. Taką mamy formę pracy. Wszystkiego dowiesz się, kiedy już wszystko będzie jasne. Na razie zalecam uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.


2132538

"Wina Alexa" [sred])

Offline

#59 2019-04-17 17:04:13

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

No wiesz, nie przygotuję Ci szczegółowego sprawozdania co i jak, co dokładnie użyte zostało itd... po prostu piszę Ci jak ja to widzę i dlaczego uważam tak, a nie inaczej. Okej, z miłą chęcią czekam, na efekty waszej pracy. A jeżeli masz wątpliwości co do tego, czy to co napisałem jest prawdą, to możesz śmiało sprawdzić to w praktyce.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-17 17:04:47)

Offline

#60 2019-04-17 17:45:10

Tytus
2114453
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 108
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

To Kapralex jeszcze przeproś Radę za to co wcześniej pisałeś. Z tego co mi wiadomo chłopaki z Rady rozwiązują ten problem jak już Alex Ci napisał.
Jak już jest ten temat to chciałbym się zwrócić do wszystkich graczy.
Wszyscy to chcieliby grać  i mieć wszystko na gotowe ale robić nie ma komu.
Fajnie by było zamiast krytykować to pomóc tej lidze jakoś  i czasami być wyrozumiałym. Powiem tak, w tym momencie bez Twinia, Sierżanta, Strzelca i Alexa ( i reszty administratorów którzy ogarniają forum, statystyki, grafikę itd.) wszystko by runęło bo jakoś większości to się nie kwapi zrobić nic.
Także zalecam trochę więcej pokory i cierpliwości, a mniej krzyku i płaczu w szczególności jak nic nie robi. Jest jak jest, cały czas jest wszystko udoskonalane począwszy od zasad po forum. Doceńcie czas ludzi, którzy cały czas próbują utrzymać w jakimś kształcie Dzikie Pola.

Offline

#61 2019-04-17 17:58:42

Randy
2114452
Skąd: Ass
Dołączył: 2018-07-16
Liczba postów: 56
Klan/Clan: DarkAlliance
Windows 7Chrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Stop making drama, lol.. Is that rly so important to change a score of this clanwar?


Wow

Offline

#62 2019-04-17 22:46:24

Jarooslaw
Boss
Dołączył: 2018-11-17
Liczba postów: 42
Klan/Clan: Sharukan Mafia
Osiągnięcia/Achievements: YEAH!
Miasto/City: Warszawa
WWW
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Ten MOCNY dowód w tej sprawie powinien całkowicie rozwiać Wasze wątpliwości co do zaistniałej sytuacji.
*

Dowody umieszczone zostały w tym, krótkim filmiku. Zwróćcie szczególna uwagę od 47 do 53 sekundy !!!
*
To wiele wyjaśnia,co mogło być przyczyną takiego zdarzenia.
*
https://www.youtube.com/watch?v=bpktNjlmqKU


Destroy, Love and Win

Offline

#63 2019-04-18 20:57:09

Dares
2114452
Dołączył: 2017-11-08
Liczba postów: 67
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Radni zajmijcie się tym niewykrywalnym WH,które działa na przycisk i o którym was informowałem + o możliwości wymuszenia directa,tak samo jak wymuszacie celownik to sam direct można wymusić od graczy.

Offline

#64 2019-04-18 21:55:59

Walker
OJCIEC
Dołączył: 2017-11-11
Liczba postów: 201
Klan/Clan: Rokoszanie
Osiągnięcia/Achievements: 22 letnie dośw w dowodzeniu
Miasto/City: Warszawa
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Pytanie za 100 punktów: Jak wykryć niewykrywalne wh?  [dblpt][slash]


350x30
76561198006660996.png

Offline

#65 2019-04-18 22:58:58

Sierzant
2114453
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 181
Klan/Clan: Rokoszanie
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Dares napisał/a:

Radni zajmijcie się tym niewykrywalnym WH,które działa na przycisk i o którym was informowałem + o możliwości wymuszenia directa,tak samo jak wymuszacie celownik to sam direct można wymusić od graczy.

Radni to radni tamto, jakieś jeszcze życzenia od społeczeństwa? Rozdaje kolorowe kulki na PW! Właśnie też staram się zaprogramować nowy program podpięty do strony ligowej, będzie on pobierał dane z niewykrywalnego programu i wyłączał go zaraz po włączeniu. Poza tym dodałem dodatkowy zoom w celowniku tatarskim, nawet ciężko trafić, a i bym zapomniał ludzie z Rokoszan zakupili najnowsze lasery do pistoletów! Jak poprosicie to może akurat zostanie wam to pokazane?

Offline

#66 2019-04-19 00:52:19

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

A ja mogę podzielić się aimbotem stosowanym powszechnie przez TDA

Offline

#67 2019-04-19 00:58:48

Alex
2114453
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-11-02
Liczba postów: 275
Klan/Clan: Legia Podlaska
Windows 8Opera 47.0.2631.71

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

To się podziel dowodami na tego aima, skoroś taki doinformowany. 

Wystarczy tej szopki. Zamykam. Jakby ktoś chciał sobie jeszcze pocwaniakować - dział dyskusji. Dziękuję.


2132538

"Wina Alexa" [sred])

Offline

#68 2019-04-19 12:59:00

LoLeK
2114452
Dołączył: 2019-04-19
Liczba postów: 2
Klan/Clan: Legia Podlaska
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Dowód jest oczywisty, radni widzieli, prawie że każdy zainteresowany tematem oraz ligą zapewne widział zrzuty ekranu i porównania podane przez Mafuwe, dlaczegoż też problem nadal istnieje? Lady_Taurien to powinna być ostatnia osoba, która tu się wypowiada. Radni nie robią widać za dużo, a raczej nic, bo mając wszystkie dowody, ta sprawa powinna być wyjaśniona w ciągu no trzech dni maksymalnie, ale widać że patrzenie zajmuje tak wiele czasu, a te screenshot-y chyba skłaniają do refleksji, która dała zakłopotanie wszystkim zgromadzonym wobec problemu.
Pozdrawiam!


Veni, vidi, vici
Cuius regio, eius religio
Venimus, vidimus, Deus vicit
12:4 LP pozdrawiam, klan skrajności

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
unitforum - teczowe-motylki - alwimc - meduska - kopernikus