Dzikie Pola

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

News4 News5
4 5

#26 2019-04-16 16:32:52

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

W plikach serwerowych? Wątpię, gdyby tak było, to nie tylko Lady miała by tak mały celownik. Nie było by wtedy całej akcji.
Artur, serio pleciesz takie głupoty? Nie da? Nie rób sobie jaj. Sprawdzałem niedawno, to działa, niezależnie od serwera, po prostu, twórcy gry pod tym względem schrzanili sprawę. Właśnie takie gadanie jak twoje Artur pokazuje waszą hipokryzję, ludzi którzy jadą na wspomagaczach. Bardzo dobrze o takich osobach się wypowiedział Kowal: ,,Najwiekszy "eksperci" z czolowych klanow mowia ze to nie dziala,ze to dziecinada,tylko po to zeby to nie zostalo zabronione.Otworzcie oczy,mam respekt dla graczy ktorzy naprawde maja skilla,ale dla tych,ktorzy czerpia go z tego pliczku mam ogromna pogarde."
A tu łapcie link do jego nagrania, dowodzący tego, że te gówn* działa: https://www.youtube.com/watch?v=PKycfWwzjUk
Administracja Ligi, powinna moim zadaniem, już teraz, choć już być może za późno jest, z tym walczyć. To niszczy grę, jak się okazuje, Kowal nie jest jedynym który z tego powodu odszedł z ligi. Liga kopie sobie własny grób takim zachowaniem.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 16:33:09)

Offline

#27 2019-04-16 18:18:29

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

To są itemsy a nie zmiana jakiś statystyk

+
Jedyne co to zmienia to fakt że celownik się nie rozszerza, kula i tak skręca leci jak chce

Ostatnio edytowany przez Artur (2019-04-16 18:20:18)

Offline

#28 2019-04-16 18:33:55

Draco
2114453
Dołączył: 2017-11-27
Liczba postów: 117
Klan/Clan: CuA
Osiągnięcia/Achievements: Zakończył pajacowanie Lampasa
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

No itemsy z tego co kojarzę działają pod tym względem że faktycznie zmniejszą ci celownik, a czy na mechanikę gry na multi to wpływa możesz sobie sprawdzić dając np. szybkość broni na 112836124 i wchodząc na serwer. Kula leci jak leci zawsze, celownik mniejszy. Czy to wspomagacz? A jakże, czasem wspomagacz czasem wręcz przeszkadzacz, bo jak to tak cały celownik był na gościu a nie dostał. Tą grę można psuć na wiele sposobów, patrz kolorując sobie włosy żeby bardziej bania się w oczy rzucała. Wspomagacze jakieś były zawsze, patrz 5178 różnych celowników i możliwość zrobienia sobie go nawet samemu tak o. Do tej gry są jednak gorsze cheaty których nie sposób udowodnić czy z nimi walczyć w jakiś sposób. Chyba że ktoś poda jakieś fajne rozwiązanie to spoko.
A gdy pytają mnie czy mam coś do powiedzenia tak na główny temat dyskusji dla odmiany odpowiadam: nie wiem.

Offline

#29 2019-04-16 18:39:24

Sharik
2114452
Dołączył: 2018-04-18
Liczba postów: 82
Klan/Clan: Skrajności
Osiągnięcia/Achievements: Najlepszy Typer Sezonu XX
WindowsOpera 58.0.3135.127

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Chciałbym odwołać się z tym do Rady Ligi


12:4

Offline

#30 2019-04-16 18:39:39

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Kapralex napisał/a:

Właśnie takie gadanie jak twoje Artur pokazuje waszą hipokryzję, ludzi którzy jadą na wspomagaczach. Bardzo dobrze o takich osobach się wypowiedział Kowal: ,,Najwiekszy "eksperci" z czolowych klanow mowia ze to nie dziala,ze to dziecinada,tylko po to zeby to nie zostalo zabronione.Otworzcie oczy,mam respekt dla graczy ktorzy naprawde maja skilla,ale dla tych,ktorzy czerpia go z tego pliczku mam ogromna pogarde."
A tu łapcie link do jego nagrania, dowodzący tego, że te gówn* działa: https://www.youtube.com/watch?v=PKycfWwzjUk

Ludzi którzy jadą na wspomagaczach - sugerujesz, że tego używam?
Jeśli tak to niestety muszę wyprowadzić Cię z błędu bo nie używam tego ani ja ani TDA, mniejsza o to ale już kiedyś też była drama o itemsy, aż w końcu rada uznała to za "legalne". Jeśli umiesz strzelać na itemsach umiesz strzelać i bez nich.
A filmik cudownie pokazuje jak działają itemsy, no po prostu aż oczy mi się zaświeciły jak Kowal nie mógł trafić na itemsach, no przecież kula leci idealnie prosto co w tym trudnego xd

Offline

#31 2019-04-16 19:00:29

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Jeżeli kula leci prosto, to nie masz stu procentowej pewności, cele się ruszają. Zresztą sam wspomniałeś, że to skill robi robotę, nie te wspomagacze. Jeżeli rada uznała to za legalne to trudno, zdania nie zmieniam. Liga tą bierną postawą na to kopie sobie grób, a Draco ma racje. Są gorsze cheaty, które nie sposób wykryć, a itemsy łatwo się edytuje. Jest akcja i jest reakcja, należy z nimi walczyć. Na twoich screenach, widać, że z nich korzystasz. Na meczach, załóżmy, że już nie, ale pewności nie mam. Co do umiejętności strzelania na itemsach. Napisałeś półprawdę. Tak, skill robi robotę, ale na zdrowy rozum, dam Ci przykład. Na zawodach strzeleckich, masz za zadanie trafić w cel, który znajduje się w odległości 3 kilometrów. Masz 10 strzałów. Dostajesz karabin snajperski z lunetą o przybliżeniu dwukrotnym. (granie bez wspomagaczy) W końcu wpadasz na pomysł oszukać system i podmienić lunetę na tą, co ma przybliżenie czterokrotne. (wspomagacze) I jak myślisz, którym karabinem ustrzelisz więcej razy cel? Tym drugim! Logiczne przecież. Tak samo jest w tej grze, więc nie pisz bzdur. Nie broń tego swojego "celowniczka".

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 19:01:37)

Offline

#32 2019-04-16 19:05:33

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Kapralex napisał/a:

Jeżeli kula leci prosto, to nie masz stu procentowej pewności, cele się ruszają. Zresztą sam wspomniałeś, że to skill robi robotę, nie te wspomagacze. Jeżeli rada uznała to za legalne to trudno, zdania nie zmieniam. Liga tą bierną postawą na to kopie sobie grób, a Draco ma racje. Są gorsze cheaty, które nie sposób wykryć, a itemsy łatwo się edytuje. Jest akcja i jest reakcja, należy z nimi walczyć. Na twoich screenach, widać, że z nich korzystasz. Na meczach, załóżmy, że już nie, ale pewności nie mam. Co do umiejętności strzelania na itemsach. Napisałeś półprawdę. Tak, skill robi robotę, ale na zdrowy rozum, dam Ci przykład. Na zawodach strzeleckich, masz za zadanie trafić w cel, który znajduje się w odległości 3 kilometrów. Masz 10 strzałów. Dostajesz karabin snajperski z lunetą o przybliżeniu dwukrotnym. (granie bez wspomagaczy) W końcu wpadasz na pomysł oszukać system i podmienić lunetę na tą, co ma przybliżenie czterokrotne. (wspomagacze) I jak myślisz, którym karabinem ustrzelisz więcej razy cel? Tym drugim! Logiczne przecież. Tak samo jest w tej grze, więc nie pisz bzdur. Nie broń tego swojego "celowniczka".

Jak pewnie widzisz zrobiłem każdy screen z innym celownikiem, żeby zmienić każdy z nich musiałem restartować grę. Zrobiłem to dlatego, że Randy wspomniał mi na serwerze o celowniku Taurien, w odpowiedzi pokazałem mu, że mam parę innych włącznie z tym którego używa. Podczas gry jak i na meczu korzystam z celownika podstawowego z itemsami z podstawki, jeśli mi nie wierzysz ktokolwiek może mnie poprosić o screena z gry w dowolnym momencie gdy gram na randomowym serwerze. [dblpt])
Na filmiku Kowal strzelał do nieruchomego celu, i nie trafił parę razy tłumacząc to "złym celownikiem do itemsów" - co to za różnica?

Offline

#33 2019-04-16 19:17:42

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Okej, jestem skłonny uwierzyć w to, że grasz normalnie. Choć ciekawie to wygląda, twój celownik na najlepszym szwedzkim muszkiecie (taka sama tekstura jak u lady) ma taki sam rozmiar jak jej na moskwie. Więc wybacz, trochę się zagalopowałem. Co do Kowala... może być różnica, a to dlatego iż  prawdopodobnie ustawił w itemasach celność na 100, która szczerze powiedziawszy nie jest najlepsza.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 19:18:27)

Offline

#34 2019-04-16 19:20:36

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Miałem w rękach 99, to jest wszystko jedno i to samo. Tu chodzi o skilla, co do wielkości celownika za chwilę podeślę jak wygląda ten celownik u mnie na dobrym muszkiecie moskiewskim.

Ostatnio edytowany przez Artur (2019-04-16 19:20:51)

Offline

#35 2019-04-16 19:24:07

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Jest różnica, celownik 100, jest po prostu, jakiś krótko to ujmując upośledzony. Przecież Ci wyżej dałem przykład. Owszem skill robi robotę, ale wspomagacze dają naprawdę mocnego kopa, czego tu nie rozumiesz i tak zatwardziale tego bronisz? Może dlatego, że tego używasz, albo znajome Ci osoby, jak Taurien z tego korzystają.

Offline

#36 2019-04-16 19:27:38

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Bronię tego, bo uważam, że banowanie wszystkiego dookoła jest bez sensu, in fact, używałem tego przez jakiś czas w przeszłości ale doszedłem do wniosku, że nic to nie zmienia i wróciłem do podstawki (celownika i itemsów)
Znajome mi osoby, nie obchodzi mnie kto tego używa, ale wiem, że ci "wielcy strzelcy" typu Spartacus nie używają nic zmodowanego, zresztą rozmawiałem dziś z nim o tym w odpowiedzi dostałem, że nie ma różnicy

Masz tutaj tak jak mówiłem:
155th89.png

Offline

#37 2019-04-16 19:37:44

Sierzant
2114453
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 181
Klan/Clan: Rokoszanie
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Artur napisał/a:

... mniejsza o to ale już kiedyś też była drama o itemsy, aż w końcu rada uznała to za "legalne".

Z Regulaminu: "12.Wykorzystywanie zmodyfikowanych plików gry jest zabronione."

Jeżeli chodzi o itemsy to był jakiś czas temu szał na te "udogodnienia", ale zgodnie z tym co jest napisane w regulaminie jest to niedozwolone, dlatego dziwię się, że uważacie to za coś legalnego. Itemsy jest to modyfikowanie istniejących już plików.

Z Regulaminu: "19.Zmodyfikowane celowniki są dozwolone."

Dozwolone jest używanie różnych form celowników, ale takich, które nie ingerują w statystyki celowania. Podstawowy celownik można edytować na wiele sposobów, ale fragment "w środku" zawsze jest taki sam. Dopiero modyfikacja w plikach umożliwia jego zmniejszenie.

Offline

#38 2019-04-16 19:45:08

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Nie udawaj głupca Artur. To naprawdę działa korzystnie na "oko" strzeleckie gracza. Ta akcja nie ma na celu banowania wszystkiego dookoła, tylko uświadomienie graczom, że to jest złe. Ja nie chcę banować celowników, wszystkich jakie tylko są, tylko zakazania wspomagaczy, z których przykładowo, Taurien korzysta i będzie korzystać, bo nie ma reakcji ani z strony jej Lidera czy Radnych. Krótko mówiąc, mają na to wyjebane, brzydko to ujmując. Jedyne co, to przeczytają trochę z tych naszych rozmów na forum nic więcej.  Samego Alexa, musiałem sporo czasu przekonywać, że celownik Lady, nie zachowuje się normalnie. Choć tli się nadzieja, że któryś z radnych się obudzi i coś w końcu ruszy.  Dział VII Uzupełnienie : ,,18.Stosowanie niedozwolonego oprogramowania przyczynia się przyznaniem walkowera''. I na tym polu kibicuję Sharikowi, aby LP przyznano walkower. Który po prostu się im należy za granie przeciwnika z czymś takim. A z takowego MUSI korzystać Taurien. Udowodniłem to już w wcześniejszych screenach. A jeżeli uważacie to za legalne, to czemu Lady na fb, nie chciała mi wysłać swojego celownika? Przecież póki co, to nadal jestem pośród lisowczyków, czyli klanu do którego ona należy. Widziałem już filmiki w internecie, że przy pomocy odpowiednich programów, można bez itemsów, ale jednorazowo (jak wyjdziesz z gry, to trzeba to nastawiać od nowa) można ustawić znacznie mniejszy celownik, np. taki jaki ma Lady, czy również całkowicie, cały czas zamknięty. A skoro statystki itemów się zgadzały, to musiała nastąpić ingerencja: "programów trzecich", tak to nazywam. Jeżeli była by taka święta, to czemu czytając post wczoraj nic nie napisała, mimo, że było, a w zasadzie jest po-zamiatane, w jej sprawie? Nawet się nie próbowała bronić, a to dlatego, że wolała się nie kompromitować, a to oznacza, że ma coś za uszami.

Uważam dyskusję za zakończoną, czekam na reakcję (która nie wiem czy nastąpi) radnych. Ale jeżeli ktoś się odwołuje do was, to raczej powinna nastąpić. raczej hehe

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 19:46:15)

Offline

#39 2019-04-16 19:46:27

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Jest zabronione, kiedyś na meczu ligowym pewna osoba wysłała screena (bo została o to poproszona), miała ona itemsy 100ówki z podstawowym celownikiem, o dziwo walkowera nikt nie dostał. Jeśli tak to ładne przestrzeganie zasad >.> Zresztą nikt za tym nie goni, a nawet jeśli Jaśnieoświecona Rada uzna itemsy za oszustwo, jakoś nie widzę jak będziecie to sprawdzać. Zajmijmy kolejne 25 minut meczu na otrzymanie screena celownika każdego uczestnika oof oof
Są rzeczy których nie sprawdzimy nawet jeśli byśmy chcieli, a akurat to nie jest rzecz która pozwala sadzić headshooty z całej mapy z zamkniętymi oczyma ^^



Edit:
@Kapralex, skoro tak to ułatwia to dlaczego większość strzelców, która kiedyś to miała uznaje, że nie jest to żaden wspomagacz?

Pozwolę sobie dodać cytat pewnego sławnego Regimentarza CuA sprzed chwili
Draco:
    XD
    Ja to jestem dopiero upośledzony że na itemsach też nie trafiałem
    a jak to tak
    celownik cały na gościu

Ostatnio edytowany przez Artur (2019-04-16 19:50:54)

Offline

#40 2019-04-16 19:55:17

Sierzant
2114453
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 181
Klan/Clan: Rokoszanie
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Kapralex napisał/a:

Ja nie chcę banować celowników, wszystkich jakie tylko są, tylko zakazania wspomagaczy, z których przykładowo, Taurien korzysta i będzie korzystać, bo nie ma reakcji ani z strony jej Lidera czy Radnych. Krótko mówiąc, mają na to wyjebane, brzydko to ujmując. Jedyne co, to przeczytają trochę z tych naszych rozmów na forum nic więcej. Choć tli się nadzieja, że któryś z radnych się obudzi i coś w końcu ruszy.

To, że Radni się nie wypowiadają to nie oznacza, że nic w tym kierunku nie jest robione. Z reguły każdy ma wiele do powiedzenia na różne tematy, ale żeby pomóc w jakimś stopniu przy rozwiązywaniu tego to już brakuje rąk do pracy.

Artur napisał/a:

Jest zabronione, kiedyś na meczu ligowym pewna osoba wysłała screena (bo została o to poproszona), miała ona itemsy 100ówki z podstawowym celownikiem, o dziwo walkowera nikt nie dostał. Jeśli tak to ładne przestrzeganie zasad >.> Zresztą nikt za tym nie goni, a nawet jeśli Jaśnieoświecona Rada uzna itemsy za oszustwo...

Możesz gdzieś to uargumentować lub okazać przykład? Ja nie pamiętam, aby w ostatnim czasie miała miejsce taka sytuacja.

Offline

#41 2019-04-16 19:57:33

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Piszesz, że jest zabronione, ale... i tu przechodzimy do najlepszego. Z tego co piszesz wynika, że nie było reakcji, co oznacza, że sama Rada Ligi złamała regulamin. Drodzy Radni, nie ja tu was nie pouczam, tylko zwracam uwagę, że coś jest nie tak z tym co się tutaj dzieje. Co do sprawdzania tego, to się znajdzie odpowiedni sposób, na pewno nie tak czasochłonny, jak ty sobie go wyobrażasz. Gdy wynaleziono miny, wojska były bez radne, bo były nie do wykrycia, no ale pewien Polak, skonstruował wykrywacz min i przewaga drugiej strony się skończyła, tak samo będzie z cheaterami. Jest akcja i jest reakcja. "Są rzeczy których nie sprawdzimy nawet jeśli byśmy chcieli, a akurat to nie jest rzecz która pozwala sadzić headshooty z całej mapy z zamkniętymi oczyma ^^" I znów Ciebie proszę o to, abyś przeczytał jeszcze raz mój przykład z konkursem strzeleckim. Przecież szanse na trafienie są znacznie zwiększone! Jak przy zwykłym celowniku jest szansa (i to nie mała) że muszkieter nie trafi, tak, z takim celownikiem, szanse na trafienie znacznie rosną. To tak jak byś szukał pewnego pliku w 200 folderach. To logiczne, że łatwiej jest, gdy obszar poszukiwań zostanie zawężony do 100 folderów. Poza tym, cheaty typu WH na WFaS, też ułatwiają robotę, bo jak przeciwnik jest schowany, to wiesz kiedy twój cel numer jeden wyjdzie, ew. wiesz do kogo będzie łatwiej strzelić, bo widzisz ich jak na ręce. No na chłopski rozum, Artur, pomyśl.

Edit: Jeżeli taka sytuacja nie miała nigdy miejsca, no to przepraszam za zdania: 2 i 3.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 19:59:44)

Offline

#42 2019-04-16 19:57:49

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Nie w ostatnim, to było daaaawno temu, naprawdę nie pamiętam w którym sezonie, ale jestem pewny, że coś takiego było, nie chcę też na nikogo wskazywać palcem, bo wydaje mi się, że pamiętam kto ale nie jestem pewny więc nie chce nikogo tutaj oskarżać.
Chyba, że było coś grzebane i edytowane w regulaminie jeśli chodzi o itemsy to może i jestem w błędzie.

Offline

#43 2019-04-16 20:03:57

Sierzant
2114453
Dołączył: 2018-02-05
Liczba postów: 181
Klan/Clan: Rokoszanie
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Artur napisał/a:

Nie w ostatnim, to było daaaawno temu, naprawdę nie pamiętam w którym sezonie, ale jestem pewny, że coś takiego było, nie chcę też na nikogo wskazywać palcem, bo wydaje mi się, że pamiętam kto ale nie jestem pewny więc nie chce nikogo tutaj oskarżać.
Chyba, że było coś grzebane i edytowane w regulaminie jeśli chodzi o itemsy to może i jestem w błędzie.

Jeżeli to było "daaaawno temu" to wtedy regulamin ligi był inny i mógł tych kwestii nie uwzględniać.

Offline

#44 2019-04-16 20:06:34

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Sierzant napisał/a:
Artur napisał/a:

Nie w ostatnim, to było daaaawno temu, naprawdę nie pamiętam w którym sezonie, ale jestem pewny, że coś takiego było, nie chcę też na nikogo wskazywać palcem, bo wydaje mi się, że pamiętam kto ale nie jestem pewny więc nie chce nikogo tutaj oskarżać.
Chyba, że było coś grzebane i edytowane w regulaminie jeśli chodzi o itemsy to może i jestem w błędzie.

Jeżeli to było "daaaawno temu" to wtedy regulamin ligi był inny i mógł tych kwestii nie uwzględniać.

Być może, dlatego nie będę dalej w to brnąć bo jak już wyżej napisałem mogę być w błędzie.


Co nie zmienia faktu, że itemsy - nawet jeśli komuś jest z tym łatwiej - nie zmieniają toru lotu kuli + każdy ma do nich dostęp, jeśli tak bardzo komuś przeszkadza, że załóżmy ktoś z nich korzysta i dobrze strzela to nikt Wam nie zabrania ich zainstalować ^^

Offline

#45 2019-04-16 20:11:20

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

"@Kapralex, skoro tak to ułatwia to dlaczego większość strzelców, która kiedyś to miała uznaje, że nie jest to żaden wspomagacz?

Pozwolę sobie dodać cytat pewnego sławnego Regimentarza CuA sprzed chwili
Draco:
    XD
    Ja to jestem dopiero upośledzony że na itemsach też nie trafiałem
    a jak to tak
    celownik cały na gościu"

No wiesz, może dlatego, że nasz mózg działa tak, że jeżeli graliśmy z tym mniejszym celownikiem, to po kilku latach gry, gdy go nagle odstawimy, nasz mózg będzie go tzw. "symulować" czyli będziemy grać tak samo jak z nim, a z czasem lepiej, bo logiczne im więcej gramy, tym jesteśmy lepsi. Jeżeli tego dalej Artur nie rozumiesz, to patrz. Grasz np. w takiego Battlefielda 5 z HUD'em, celownikiem i całą resztą. I po roku gry, wyłączasz go. Na początku czujesz się nie swojo, ale potem się przyzwyczajasz i coraz lepiej Ci idzie, a podobać Ci się to może nawet bardziej, bo wiadomo, imersja większa jest. Tak samo w np. Warbandzie, grasz z tym paskiem HP, ale wiesz jak wygląda postać po dostawaniu obrażeń ile wytrzyma itp... czyli zdobywasz doświadczenie, tak jakbyś był w prawdziwym życiu. Więc potem, radzisz sobie bez tego.

Offline

#46 2019-04-16 20:15:00

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Wiem o co Ci chodzi i nie musisz mi tego tłumaczyć, po prostu wyrażam swoją opinię o itemsach popartą przez niejedną osobę.

Offline

#47 2019-04-16 20:18:49

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

To że każdy ma do nich dostęp, to no cóż. Nie dobrze. A widzisz, ja z szacunku do siebie i do pozostałych graczy, nie zamierzam na tym grać, bo to zwykłe oszustwo i pluję na osoby które z tego obecnie korzystają. Uważam, że to jest wspomagacz, który powinien zostać zakazany. To tak jak na wyścigach rowerowych. Sterydy, czy małe silniczki do rowerów są powszechnie dostępne i ludzie z nich korzystają, to czemu i ja nie? A chui tam, je** zasady fair play, regulaminy, je*** to wszystko, bo liczy się to aby w tym wyścigu szczurów być najlepszy. Tylko co to za satysfakcja z tego? Żadna. Przechodząc grę na wspomagaczach po jej zakończeniu, nie masz ŻADNEJ satysfakcji, z tego, że pokonałeś przeciwników, że w wygrałeś trudne boje. A gdy grasz normalnie? Taka satysfakcja już wtedy jest! Bynajmniej u mnie jest, nwm. jak u Ciebie. Jeżeli dzięki grze na wspomagaczach masz satysfakcje i jesteś spełniony. To współczuję. Dobra, nie zamierzam toczyć tej dyskusji dalej. Bywaj.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 20:19:54)

Offline

#48 2019-04-16 20:22:05

Mafuwe
Moderator
Skąd: UK
Dołączył: 2019-01-24
Liczba postów: 32
Klan/Clan: LP
WindowsChrome 73.0.3683.103

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Postanowiłem wykonać wlasne testy o tej sytuacji.

Uzyłem ten sam celownik, muszkiet, frakcje i rozdzielczosć: 1600x900.
Kalkulacje nie są 100% celne ale dają przybliżone wyniki.

Z moich porównań celownik Lady Taurien ma celownik o szerokośći 35px i powierzchnia 962px
Mój własny celownik ma szerokość 71px i powierzchnia 3959px
To oznacza że Lady Taurien ma celowność około 4.12 razy lepszą, patrząc na powierzchnie celownika.

Nie jestem pewny czym to jest spowodowane, ale podejrzewam zmiane w plikach umiejetność jednostki w broni palnej. Ale jak już było mówione to również może być spowodowane przez różne inne modyfikacje. 

Dołanczam zdjęcia:

Ukryta wiadomość

Własny celownik:
2a5atg2.png

Ukryta wiadomość

Celownik Taurien:
1z6xdok.png

Ukryta wiadomość

nałożone:
2059qnt.jpg

Offline

#49 2019-04-16 20:22:57

Artur
2114452
Dołączył: 2017-11-14
Liczba postów: 15
Klan/Clan: DarkAlliance
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Już Ci mówiłem, że z tego nie korzystam. Z jednej strony masz rację, ale wielu graczy nie uważa tego za wspomagacz tylko za coś normalnego. Zgodzę się, że autoblock (bo takowy istnieje), wh czy coś innego tego typu jest czymś co powinno się banować bez żadnego odwołania się ale itemsy to tylko celownik jak już wiele razy powtarzałem.



@Mafuwe, spróbuj porównać screen który wysłałem ze screenem Taurien, jeśli możesz.

Ostatnio edytowany przez Artur (2019-04-16 20:24:05)

Offline

#50 2019-04-16 20:37:34

Kapralex
Tatarski Wojownik Słońca Egzoplanetarnego
Skąd: Podlasie
Dołączył: 2018-03-20
Liczba postów: 76
Klan/Clan: Wolny Obywatel
Miasto/City: Białystok Szkolna 17
WindowsFirefox 66.0

Odp: Legia Podlaska vs Pułk Lisowczyków

Meh... dalej w to brniesz. Mafuwe świetna robota! I widzisz Artur, dlatego powinno to być zakazane. Czemu? Dziecko czasami nie słucha się rodziców i robi źle, więc rodzice powinni dać dla dziecka karę jeżeli ich nie słucha. A to dlatego, by np. jego brat widząc to też, odstraszyć go od tego jak i samego winowajce, a jeżeli będzie zdesperowany, podejmie on kroki aby zrobić to również, jednak będzie on o tyle sprytniejszy, że się z tym bardziej ukryje. Reasumując, takich ludzi będzie mniej.

Ostatnio edytowany przez Kapralex (2019-04-16 20:39:19)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
writingaterribleromance - infogielda - ziip2020 - smoczy-spiew - nudni